Šolsko leto 2019/20 smo v razvojnem oddelku »zaključili« z nasmehom na obrazu. Otroci so v tem letu ogromno pridobili na področju samostojnosti, govorno-jezikovnem področju, negi telesa in motoričnem področju. Pri otrocih z govorno-jezikovnimi motnjami smo zelo uspešno uvedli PECS metodo in jim s tem omogočili, da lažje izražajo svoje potrebe ter želje. Vsak izmed vključenih otrok je napredoval v svojem tempu in osvojil veliko ciljev, ki so bili zastavljeni v individualiziranem programu. Veseli smo, da so se naš trud, vztrajnost, doslednost in srčnost poplačali z vidnim napredkom vsakega otroka. V tem tempu in z novo zastavljenimi cilji nadaljujemo tudi naprej. Hvaležni smo, da je bilo otrokom z odprtjem oddelka omogočeno, da so usmerjeni v za njih najustreznejši program in da so starši naš suport, verjamejo v naše delo in opazijo napredke pri svojem otroku. Zahvaljujemo se vsem strokovnim delavcem znotraj vrtca in zunanjih ustanov, ki nam stojijo ob strani, nas usmerjajo v še boljše delo, vsi skupaj pa imamo v ospredju dobrobit otroka. Hvala tudi OŠ V parku, da smo lahko uporabljali njihove prostore za sprostitev in motorični razvoj otrok.

Nuša, Darja in Anita